basista | pedagog | aranżer | muzyk sesyjny

Saku Art Production

Saku Art Production to jednoosobowa firma, którą powołałem do życia, aby realizować swoje muzyczne pomysły. Od kiedy zajmuję się muzyką, zawsze interesowały mnie sprawy dotyczące komponowania i aranżacji utworów muzycznych, rejestracji dźwięku, czyli mówiąc ogólnie – produkcji muzycznej.

W związku z tym powstało domowe studio nagrań, w którym z nieukrywaną przyjemnością realizuję różne pomysły muzyczne – zarówno te własne, jak i też zlecone.

Podczas rejestracji nagrań staram się wydobyć jak najlepsze możliwe wykonania od każdego z muzyków. Z pasją i pełnym zaangażowaniem podchodzę do artysty, czy zespołu, który u mnie gości. Sam z wykształcenia jestem muzykiem, posiadam wieloletnią praktykę dydaktyczną, co przekłada się na sprawną i kreatywną pracę w miłej, bezstresowej atmosferze. Jeżeli jesteś mało doświadczonym lub początkującym muzykiem, w trakcie nagrań otrzymasz pomoc oraz cenne wskazówki.

Wykonuję nagrania, miks, mastering oraz całościową produkcję muzyczną. Zapewniam komfortowe warunki nagrań. Produkuję muzykę z pasją, dlatego w każde nagranie angażuję się w 100%.

Masz swoją muzykę? Komponujesz i śpiewasz, ale nie masz profesjonalnych nagrań lub podkładów muzycznych? Odwiedź moje studio! Wykonuję aranże utworów muzycznych w różnych stylach. Na czym to polega? Wystarczy, że zanucisz linię melodyczną albo zagrasz na jakimkolwiek instrumencie i zaśpiewasz, a ja wykonam do tego cały aranż od perkusji, poprzez bas, gitarę, instrumenty klawiszowe itd. Oczywiście wszystko zależne od stylistyki muzycznej i oczekiwań klienta.

PORTFOLIO – zapraszam na mój kanał w serwisie You Tube.